top of page
7BF5E2D8-CFB6-4DDC-AD07-D6915A2A9F32.JPG

BEN EBRU ÇELİK

1984 yılında İzmir’de doğdum.

25 yıllık kurumsal hayatım boyunca mezun olduğum ve kariyerimi bu doğrultuda ilerlettiğim Muhasebe ve Finans alanında hem okul döneminde bilgisayar alanında kendimi geliştirdim, hem de çalıştığım ve yaygın olan Netsis Muhasebe programlarının profesyonel eğitimlerini aldım. Kullanmakta olduğum programların hakkını vererek başka firmalara da danışmanlık yaptım. Hem okul hem kurumsal hayatım boyunca kendimi her an yeniledim, geliştirdim ve en iyisini ortaya koymaya çalıştım.

Bu süreç boyunca farklı olarak hangi alanlara yönelebilirim, hem kendime hem de kollektife nasıl katkı sağlayabilirim diye düşünürken (Kova vurgusu 😊) sevgili kardeşim Esin Demir sayesinde Thetahealing dünyası ile tanıştım ve eğitimlerini almaya başladım. Bu alanda ilerledikçe ve derinleştikçe doğru yolda olduğuma ve bu alanda ilerlemem gerektiğine olan inancım her eğitimde biraz daha arttı.(Akrep vurgusu 😊)

2020 yılında kurumsal sürecim devam ederken tüm dünyada yaşanılan pandemi süreci ile birlikte evden çalışma sistemine geçtiğimiz süre içerisinde sevgili Hakan Çelik sayesinde Jean Adrienne Arınma Sistemi ile tanıştım ve bu sistemi de öğrenerek öncelikle uygulayıcısı ve daha sonrasında sistemin kurucusu sevgili Jean Adrienne’den eğitmenliğinialdım.

Pek tabi bununla da yetinmedim 😊 Yıllardır çok ilgi duyduğum astroloji dünyasına da adım attım ve sevgili Banu Soysal’dan Psikolojik Batı Astrolojisi eğitimini aldım.

Yine aynı dönemde mucize kuantum cihazı Healy ile tanışarak bu alanda da ilerledim ve takım lideri pozisyonunda herkese katkı sağlayarak çalışmalara devam etmekteyim.

Kurumsal hayata nokta koyduğum 2022 Ekim ayından sonra ise, sevgili Can Aydoğmuş’tan Vedik Astroloji eğitimi almaya başladım. Eş zamanlı olarak sevgili Tuğba Ertan’dan da Reiki uygulayıcı ve eğitmenlik eğitimlerini aldım.

​Benim yolum kurumsallıktan spritüelliğe uzanan bir yol ve bu yolda kendimi geliştirirken ruh ailem olarak tanımladığım öğrencilerime, danışanlarıma ve kollektife; ruhsal yolculukta içlerindeki ışığı görmeleri, hayat misyonlarını bulmaları ve farkındalıklarını arttırmaları konusunda rehberlik yapıyorum.

Bütüne fayda sağlamayı amaçladığım İnstagram sayfamda seanslar, grup çalışmaları, astrolojik bilgiler, meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak herkese katkı olmaya devam etmekteyim.

Bu yolda engin bilgileri ile bana eşlik eden başta sevgili kardeşim Esin Demir olmak üzere, Hakan Çelik, Banu Soysal, Tuğba Ertan ve Can Aydoğmuş’a sonsuz teşekkürlerimle…

 

Her şey kendiniz için o cesur adımı atmakla başlıyor.

                                                                                                                                                                                                      

bottom of page