top of page
Notebook and Pen
Katılımcı Notları

Tam bir sene öncesinde başladı Esin hocam ile yolculuğum. O zamanlar meraklı ama çok inançlı biri değildim. Esin hocam ile sürekli yazışıyor ancak imkansızlıklardan bahsediyor, çok istiyorum diyor ama bir türlü o imkanı yaratamıyordum. Meğer gerçekten istememişim. Gerçekten isteyip Thetahealing ' e inandığım zaman bu teknikle bir araya gelip bütün olabildik. Kutsal zamanım buymuş. Esin hocamın nezaketi ve naifliği, huzur ve güven veren ruhu, sizi alıp götüren sesi, bilgisi ve içtenliği ile yolculuğum o kadar hızlı başladı ki ben bile inanamadım. Çıkamıyorum galiba nasıl çıkacağım edeceğim derken bir bakmışım hop! Göremiyorum galiba derken meğer en son her şeyiyle iliklerime kadar hisseder oldum! Ne mucize bir his! Sürekli kanıt arayan bir yapımla var olduğunun kanıtları sürekli önüme çıktı. Her defasında daha da heyecanlandım. Esin hocam her halime sabırla dayandı, kanıtları kendisi de bana gösterdi ve fark etmem gereken şeylerde bana öncü oldu, benim ne kadar değerli olduğumu hissettirdi. Seminere geldiğiniz de anlarsınız bambaşka bir dünya... Çok şeyle yüzleştik, aldığım her seminer merakımın ve isteğimin daha fazla artmasına ve bu dünyanın mucizesine hayran kalmama sebep oldu. İlk Basic DNA seminerini nasıl alacağım dedim, birden aldım, Sonra bir baktım hoppppppp Advanced DNA'dayım ve şimdi de Derin Kazma için gün sayıyorum! Bu yolculuk hiç bitmeyecek ve hep Esin hocamın önderliğinde bu yolculukta olmak istiyorum, bana güven veriyor. Mucizelere tanıklık ediyoruz beraber. Ve evet söylenen efsaneler doğru zihin okuyor :D ben demeden o diyor, düşünüyorum anında söylüyor. Bunları yaşayacaksınız şaşırmayın! En büyük iyikim Thetahealing hayatımda! Öğrenmeye, keşfetmeye, mucizelere, bol şükürlere ve niyetlere aralıksız devam! Çünkü her şey daha yeni başlıyor! :) (Pınar Yazar)

Theta Healing ile Esin hanımdan aldığım seans sayesinde tanıştım. Nezaketli tavrı, inceliği, sevgi dolu kalbi ve olgun ruhu ile daha ilk seansta şifalanmamı sağladı. O kadar etkilendim ki; “Theta Healing’in büyülü dünyasının bir parçası da ben olmalıyım, bu teknikle hayatımı değiştirip dönüştürmeliyim!” dedim. İyi ki de öyle demişim! Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Theta Healing uygulayıcılığı almak oldu. Esin hanımdan bugüne kadar toplam üç seminer (Basic DNA, Advanced DNA ve Derin Kazma) aldım ve her biri birbirinden kıymetli tecrübeler edindim. Kendimi tanıdım. Hayat amacımı öğrenmeye bir adım daha yaklaştım. Yaşadığım kısır döngüler ve karşılaşmak istemediğim tüm davranışların kaynağının “Ben” olduğunu öğrendim. Olaylara karşı bir adım geriden bakmayı, her olumsuzlukta karşı tarafı suçlamak yerine aynayı kendime doğru tutmanın asıl çözüm olduğunu ve bunun çözümünün sadece bende olduğunu öğrendim. Şimdi alacağım bir seminer daha var Esin hanımdan ve o günü iple çekiyorum :) Kim bilir ne güzel şeyler deneyimleyeceğiz :) Her ruh yolunu aydınlatması için kendi hocasını, üstadını kendi seçermiş. Benim ruhum iyi ki Esin hanımı seçmiş! Yolumdaki rehber ilham kaynağı olduğu için ben de eğitmen olma kararı aldım. Esin hanıma sonsuz teşekkür ediyorum <3 İyi ki varsınız! (Yeşim Banda Uyal)

Dinlemek ve öğrenmek yüreğimle yaptığım bir eyleme hali… Esin, bütün varlığıyla o yüreğe doğru konuşuyor sanki... Belki de eğitimlerde bir çok şeye “hayır, onu henüz deneyimliyorum” ile başlayan bir öğrencisi olmamış olabilir; bazen tam olarak içselleştiremediğimi fark ettiğim anlarda inanılmaz saygı, sevgi ve şefkatle aldı bütün “hayır” larımı içine... Hep diyorum; her şey için iyi ki... Yüreğimi dinleyip seninle aldığım bütün eğitimler, kendi şifasıyla birlikte geldi... Kodlar ve kalıplarla değil, kendi biricik varlığınla içselleştirip bize aktardığın her şey için sonsuz teşekkür...  (Zeynep Yağmur)

Seminer benim için hiç yaşamadığım bir deneyimdi . Bir insan olarak kendime koydugum sınırları aşıp iyileşmenin ve iyileştirmenin, anda yaratım yapmanın ne denli kolay olduğunu görünce şaşkınlığımı ve sevincimi anlatamam .
Esin Hanım’ın yaklaşımı , ulaşılabilirliği ve sevecenliği kendimi rahat bırakabilmemi sağladı. Ayrıca tecrübesi ve bilgi aktarımı size bu işi gerçekten iyi yapan bir insanın yanında olmanın güvenini veriyor .
Esin Hanım’a teşekkür etmek istiyorum, Kendime inanmamı sağladığı ve tüm sabrı ve güleryüzüyle eğitimden sonra dahi yanımda olduğu için ..Bu seminerleri herkesin deneyimlemesini tavsiye ederim , Herşey içimizde ve yapabileceklerimizin hiçbir sınırı yok. 
(Müge Türkmen)
 

Theta Healing Basic DNA seminerini almamın tesadüf eseri olduğunu düşünmüyorum. Hocam Esin Demir’in bana kattıkları, yolumu aydınlattığı bu anda şifalandırma meditasyonu ile seminerden sonraki hayatım baştan aşağı değişti. Yapabileceklerimi, hayatıma ve çevremdeki hayatlara güzel etkilerini gördükçe defalarca iyi ki diyorum.

Bu güzel ailenin bir parçası olmam, Theta Healing yolunda kendimi keşfetmem ve en değerlisi de sıcacık kalbi ile eğitimden sonra da yanımda olduğuna emin olduğum Esin Hanım; gerçekten şükür listemde en üstlerde. 

Bir sonraki seminerde görüşmek üzere…(Seden Çolakoğlu)

Thetahealing'in üçüncü seviye seminerini Esin hanım'la tamamladık. Derin Kazma ile birlikte gerçekten teknikle bütünleştiğimi hissettim. Çok güzel deneyimler kazandım. Kendimi keşfetme yolunda bu adımı Esin Hanım'la birlikte attığım için gerçekten çok mutlu oldum. Kendisine de tekrar teşekkür ediyorum (Gülay Altun)
 

Esin Hanım'dan şimdiye kadar toplam üç seminer aldım ve inanılmaz memnun kaldım. Konuya bakışı,eğilimi ve akıcı anlatım tarzı ile bana o müthiş dünyanın kapılarını araladı. Hayatıma inanılmaz bir dokuşu oldu, dünyam aydınlandı, farkındalığım attı. Ne kadar teşekkür etsem az. Bir sonraki semineri iple çekiyorum.  (Ebru Çelik)
 

Başlarken biraz tereddütlerim vardı Thetahealing konusunda. İlk ne zaman çok inandığımı soracak olursanız ikinci kez theta frekasına çıktığımda (ilkinde çıkamadığımı düşündüm:)) ama ikinci kere çıktığımda çok heyecanlandım ve ben birşeyler görüyorum dedim. Kendimde birşeylerin değişik olacağını zaten her zaman hissediyordum. Esin Demir'e çok teşekkür ediyoruz. Çok eğlenceli ve keyifli bir eğitim oldu. (Aykut Temur)
 

Bazı şeylerin hayatımda farkına varmaya başlamıştım. Thetahealing bu anlamda yeni bir başlangıç oldu benim için. Daha Basic DNA seminerinin birinci gününün ardından sezgisel boyutta bazı farkındalıklarımın arttığını hissetmeye başladım. Ve telepatik boyutta Esin Demir'in bendeki düşünceleri okumaya başladığını farkettim. Bu bende biraz şok etkisi yaratmakla birlikte aslında herşeyin mümkün olduğunun farkına vardım. Umarım herşey daha iyi olacak. Eğer hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, hayatınızın herhangi bir alanında tıkanıklık hissediyorsanız ve sezgisel olarak kendinizi geliştirmeye niyetliyseniz Thetahealing yöntemini size sevgiyle tavsiye ederim.  (Seher Demir)
 

Aldığım seminerler ve seanslar sonucunda Esin hanımın bu konu da oldukça deneyimli oldugunu söyleyebilirim. Yaptığımız herşeyin sevgiyle yaratıldığını öğrenmek hayatımı derinden etkiledi. Teşekkürler.. Hayatımın en değerli anlarını bana kazandırdığınız için.. (Elçin Çelik)

Thetahealing ve Esin Hoca ile tesadüf eseri tanıştığımı düşünürken; aldığım her eğitim sonrası bunun böyle olmadığını daha iyi anladım. Esin hocanın nazik, anlayışlı ve sevgi dolu anlatımları ile daha da büyülendiğim bir "theta süreci" oldu. Thetahealing ile aslında tam olarak özünüze dönüyorsunuz ve bilinçaltınızda muhteşem bir keşfe çıkıyorsunuz. Size rehberlik eden ise yine kendinizsiniz. Bu muhteşem deneyimleri Esin hoca ile tatmak harika.. Hala kararsızsanız Esin hocanın eğitimlerine doyamayacağınızı söylemeliyim.. (Astrolog Özlem Mutlu)

O kadar memnunum ki bir şekilde Esin hocamla yollarımın kesişmiş olmasına. Zaten bir şekilde sayfasına girdiğim an, onu daha görmeden o güzel enerjisini hissettim. Tanıştıktan sonra da hislerimde yanılmadığımı anladım. İnanılmaz keyifle Basic ve Advanced DNA seminerlerini aldım ve diğerlerini de kendisinden almayı dört gözle bekliyorum. İşini o kadar severek ve istekle yapıyor ki, saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Çok güzel bir yola onunla adım attığım için çok memnunum.. (Hazal Aktepe/Almanya)

bottom of page