top of page

 Dünya İlişkileri Semineri

ThetaHealing® Dünya İlişkileri Semineri ırklar, dinler ve insanlarla ilgili mevcut ve geçmişteki sorunları tetiklemek için belirli kültürlere ve inançlara odaklanır. Bu inanç sistemleri gün yüzüne çıktığında, yüzyıllar öncesine dayanan gizli nefret ve kırgınlıklar da açığa çıkacaktır. Bu seminer, katılımcıların dünya insanlarını ve kültürlerini gerçek koşulsuz sevgiyle kucaklamalarına ve kabul etmelerine olanak tanıyacaktır.

Öğrenciler dünya çapındaki diğer kültürlerin ve insanların olumsuz duygularını ve programlarını bulup serbest bırakmak için uygulamalı İnanç Çalışmasına katılacaklardır.

Günümüzde dünya çok daha küçük bir yer haline geldi. Uçak yolculukları ve bilgi çağı nedeniyle kültürler daha fazla etkileşime geçebiliyor. Bu nedenle diğer kültürleri anlamaya ve kabul etmeye acil bir ihtiyacımız var. İlk Dünya İlişkileri seminerine katılan öğrenciler, İnanç Çalışması oturumlarında ne kadar çok sayıda olumsuz bilinçdışı düşüncenin, duygunun ve hissin gün yüzüne çıktığına şaşırdılar. Çoğu durumda bunlar, sahip olduklarını hiç bilmedikleri diğer ülkelere, topraklara ve onların insanlarına karşı korku, nefret ve öfkeye bağlı genetik (ata) inançlardı.

 

Dünya İlişkileri Semineri, kendinizde başkalarına karşı iç ve dış çatışmayı ortadan kaldırmak için güçlü bir araçtır.

Seminer Konuları:

1. Gün: Kan hattının kabulü

2. Gün: Atalarımın düşmanları

3. Gün: Kendi dinimin/ ırkımın düşmanları

4. Gün: Atalarımın dinlerin / ırkların düşmanları

5. Gün: İnsani özelliklerden ( görünüş, cinsel tercih, meslek, kültürel, sınıfsal özelliklerden) kaynaklanan düşmanlıklar

 

Seminer süresi: 5 gün

Seminer ücreti: 17.000 TL

 

**Katılım Koşulları : Thetahealing® Basic DNA , Advanced DNA, Derin Kazı Seminerlerini tamamlamış olmak

**Seminer sonunda uluslararası geçerliliği olan Thetahealing® Institute of Knowledge sertifikası verilecektir

Uyarı!

Hastalık ve tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza/ psikoloğunuza  başvurunuz. Thetahealing® tekniğinin amacı sadece duygusal ve manevi esenlik anlayışınızda size yardımcı olmaktır.

Image by Caroline Hernandez
bottom of page