top of page

ThetaHealing® Sezgisel Anatomi Semineri

Sezgisel Anatomi Semineri, ThetaHealing® Uygulayıcılarını Vücut Sezgiselinden geçirerek, organ ve sistemlerle yakından ve sezgisel olarak buluşmalarına olanak tanıyan derinlemesine bir keşif yolculuğudur. Öğrenci, vücudunda bulunan duyguları ve inançları keşfeder. Bu seminer, birikmiş enerjitik duyguların salıverilmesi yoluyla vücut sistemleri ile derin bağlantı sunar. Daha sonra, her sistemde bulunan inançları ve bunların fiziksel "hastalık" ile olan ilişkilerini keşfederiz. Öğrencilerin kendileri üzerinde çalışacak bolca zamanları olur ve sınırlayıcı inançları temizlemek için diğer katılımcılarla birlikte çalışırlar. Bu, ThetaHealing Tekniğini kullanarak fiziksel beden içinde tarama konusunda oldukça yetenekli olmayı arzulayan ThetaHealing Uygulayıcıları için harika bir seminerdir.

Thetahealing uygulayıcıları olarak gördüklerinizde/bildiklerinizde ne kadar net olursanız, danışanlarınız ve kendiniz üzerinde çalışmanız o kadar kolay olur. Her sistemde öğrenci çok uzun zamandır taşıdığı duygular, zorluklar ve sorunlarla karşılaşacaktır.

 

Sezgisel Anatomi Semineri aşağıdaki konularda size rehberlik edecektir:

• İnsan vücudunun büyüsünü öğrenirsiniz

• Hastalıkların ve bozuklukların duygularımızla nasıl birlikte gittiğini öğrenirsiniz

• Duyguların bedenin dengesiz olduğunun sinyalleri olduğunun farkına varırsınız

• Her vücut sistemine bağlı yeni duygusal Programları ve İnançları keşfedersiniz

• Olumsuz duyguların zihnimizde ne kadar yer kapladığı konusunda yeni bir anlayışa sahip olursunuz

• Hastalıklarla gelen ortak inançları öğrenirsiniz

• Vücut tarama egzersizleri ile sezgisel okuma yeteneklerinizi geliştirirsiniz

 

Seminer süresi: 15 gün

Seminer ücreti: 27.313 TL

 

**Katılım Koşulları : Thetahealing® Basic DNA Birinci Seviye, Advanced DNA , Derin Kazma & Sen ve Yaratıcı Seminerlerini tamamlamış olmak

** Seminer sonunda uluslararası geçerliliği olan Thetahealing® Institute of Knowledge sertifikası verilecektir

**Uyarı: ThetaHealing® tekniği doğrudan ve dolaylı olarak tıbbi tavsiye vermez, bir doktorun tavsiyesi olmadan fiziksel veya tıbbi sorunlar için tekniğin kullanımını bir tedavi şekli olarak önermez. Tekniğin amacı sadece duygusal ve manevi esenlik anlayışınızda size yardımcı olmaktır. Hastalık ve tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Inituative Anatomy.jpg
bottom of page