top of page

Özsevgi Semineri

Bu Thetahealing semineri ile İçinizdeki Psişik Potansiyelinizi Serbest Bırakın ve Psişik Yeteneklerinizi Kucaklayın.

"Kendini Sevmek" tamamen psişik duyularınızın kilidini açmak ve doğuştan gelen yeteneklerinizi anlamakla ilgilidir. Bu, içinizde yatan psişik yetenekleri tanımanıza ve beslemenize yardımcı olan, kendini güçlendirmeye yönelik bir yol haritasıdır.

İnsanların enerjisinden, ağaçların titreşimlerine ve etrafınızdaki dünyaya kadar bir odadaki her şeyi hisseden biri misiniz? Duru duyarlılık kavramını benimsiyorsanız, size dönüştürücü bir yolda rehberlik etmek için buradayız.

Sezgisel yeteneklerin bazen kendini sevmeyi zorlu hale getirebildiği bir dünyada, "Thetahealing Özsevgi Semineri" paha biçilmez içgörüler sunuyor. Başkaları sizi eleştirdiğinde sıklıkla ortaya çıkan özeleştirinin karmaşıklıklarını aşmanıza yardımcı olacağız. Sezgisel güçlü yönlerinizi, nelerin işe yaradığını ve nelerin iyileştirilmesi gerektiğini anlamak kişisel gelişiminizin anahtarıdır.

Thetahealing Özsevgi Seminerimizde bize katılın ve İçsel Psişik Potansiyelinizi serbest bırakın. Psişik yetenekleriniz tam olarak anlaşılmayı ve kullanılmayı bekleyen güçlü bir hediyedir. Onlar sizin en iyi arkadaşlarınız, yol gösterici ışıklarınız ve güç kaynaklarınız olabilirler. İçinizdeki olağanüstü psişik potansiyeli kucaklamanın ve kutlamanın zamanı geldi.

 

Seminer süresi: 2 gün

Seminer ücreti: - TL

 

**Katılım Koşulları : Thetahealing® Basic DNA , Advanced DNA, Derin Kazı Uygulayıcısı olmak

**Seminer sonunda uluslararası geçerliliği olan Thetahealing® Institute of Knowledge sertifikası verilecektir

Uyarı!

Hastalık ve tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza/ psikoloğunuza  başvurunuz. Thetahealing® tekniğinin amacı sadece duygusal ve manevi esenlik anlayışınızda size yardımcı olmaktır.

Image by Jamez Picard
bottom of page