top of page

Hastalıklar ve Bozukluklar Semineri

Seminerin konularını kapsayan ThetaHealing Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Kitabı 2007 yılında, Vianna Stibal’ın yapmış olduğu 470.000 okuma ve şifanın bilgisini ve görüşünü kapsayan 400 sayfa olarak basılmıştır.

İki haftalık bu seminerde katılımcılar, her gün farklı hastalıklar hakkında sahip oldukları blokajları temizlerler. Ayrıca ailesel hastalıkları tartışırlar ve hastalıkların duygusal, zihinsel ve ruhsal bileşenleri hakkında içgörü kazanırlar. Ağır metal zehirlenmesi, beden sistemleri, 100 den fazla hastalık ve rahatsızlık, sağlıklı otlar ve mineraller ele alınan konular arasındadır. Bu seminer, bitki ve mineralleri kapsayan 100'den fazla hastalık ve bozukluğun vücut sistemlerini açıklamasını kapsamaktadır. Duygular, İnançlar ve Programlar davranışlarımızı etkiler ve bedenin sağlığı üzerinde dramatik etkiler yaratabilir. Bu seminerde;

  • ThetaHealing Uygulayıcısına sezgisel bir bakış açısıyla hastalığın derinlemesine anlaşılması öğretilecektir. 

  • Bu seminerde, Vianna'nın belirli hastalıklar ve bozukluklarla ilgili olarak değerli bulduğu Programları, İnanç Sistemlerini, sezgisel anlayışları, yaklaşımları ve takviyeleri öğreneceksiniz.

  • ThetaHealing Uygulayıcısı, başkalarındaki ve kendisindeki duygusal dengesizliği iyilik haline dönüştürme yeteneklerini engelleyebilecek gizli İnanç Sistemlerini keşfedecektir. Farkı yaratan, hâlâ içimizde inandığımız şeydir.

  • ThetaHealing Uygulayıcısı, bu eğitimi tamamlandığında ThetaHealing Master unvanına bir adım daha yaklaşacaktır.

 

Seminer süresi: 2 hafta (10 gün)

Seminer ücreti: 20.125 TL

 

**Katılım Koşulları : Thetahealing® Basic DNA , Advanced DNA, Derin Kazı, Sen ve Yaratıcı, Sezgisel Anatomi Seminerlerini tamamlamış olmak

**Seminer sonunda uluslararası geçerliliği olan Thetahealing® Institute of Knowledge sertifikası verilecektir

Uyarı!

Hastalık ve tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza/ psikoloğunuza  başvurunuz. Thetahealing® tekniğinin amacı sadece duygusal ve manevi esenlik anlayışınızda size yardımcı olmaktır.

Image by Chelsea shapouri
bottom of page