top of page
Atölyem_edited.jpg

BEN ESİN DEMİR

1988 yılında İzmir’de doğdum. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne yerleştim. Teknik bilgilerle donatıldığım 4 senelik okul hayatım boyunca her zaman daha fazla ne yapabilirim diye düşünüyordum. Okul hayatımın yanında pek çok sempozyuma, kişisel eğitim programına katıldım.

2009 yılında, Japonya’ya 3 aylık bir staj programı ile gitme hakkı kazandım. Spiritüel gelişim merakım ve isteğim işte tam bu zamanlarda başladı. Pek çok dini, tapınakları yakından görme fırsatı buldum. Hiroşima’ya atılan atom bombasının yıkımına şahit oldum, Ve bu toprakların sonsuz hoşgörü ve dürüstlükle neden yönetildiğini anladım. Bombanın atıldığı 6 Ağustos tarihinde tüm dünyadan binlerce insanın Hiroşima’ya geldiğini, hiç tanımadıkları savaş mağdurları için mum yakıp dua ettiklerini gördüm. İşte bu noktada yaşadığımız dünya düzenini sorgulamaya başladım. Dünya daha sevgi dolu bir yer olabilir miydi ?

 

Profesyonel iş yaşamım başladıktan sonra da bu konudaki merakım artarak devam etti. Beyin, Bilinçaltı, Kuantum Fiziği ile ilgili pek çok kitap okudum. Kendime, ruhuma hitap edecek; aynı zamanda başka insanlara da dokunacak bir yöntem arıyordum. Bu sırada beni çokça heyecanlandıran ThetaHealing® bilinçaltı temizlik tekniği ile tanıştım. O günden itibaren bu teknik ile ilgili aldığım çok sayıdaki uygulayıcılık eğitimini, Valencia, Dubai ve İstanbul'da aldığım ThetaHealing® eğitmenlikleri ile taçlandırdım. Ardından; yine ruhumun çağrısına kulak vererek kurumsal hayattaki 10 senelik Endüstri Mühendisliği kariyerimi sonlandırdım. Şuan Thetahealing eğitmenliklerimin yanı sıra Jean Adrien Arınma Sistemi'nin de eğitimlerini veriyorum. 2023 yılı itibariyle "Spiritüel Koçluk" ünvanına hak kazanarak, Spiritüel Regresyon, Hayatlar Arası Hayat Regresyonu, Progresyon seanslarını da danışanlarıma sevgiyle uyguluyorum

Bu teknikleri tüm dünyaya kazandıran ve yolumu aydınlatan eğitmenlerime sonsuz teşekkür ve minnettarlığımı iletiyorum.

Birlikte sevgiyle arınmaya niyetle..

 

                                                                                                                                                                                                      

bottom of page