Esin Demir Kimdir Biyografi

ESİN DEMİR KİMDİR ?

1988 yılında İzmir’de doğdum. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne yerleştim. Teknik bilgilerle donatıldığım 4 senelik okul hayatım boyunca her zaman daha fazla ne yapabilirim diye düşünüyordum. Okul hayatımın yanında pek çok sempozyuma, kişisel eğitim programına katıldım.

2009 yılında, Japonya’ya 3 aylık bir staj programı ile gitme hakkı kazandım. Spiritüel gelişim merakım ve isteğim işte bu zamanlarda başladı. Pek çok dini, tapınakları yakından görme fırsatı buldum. Hiroşima’ya atılan atom bombasının yıkımına şahit oldum, Ve bu toprakların sonsuz hoşgörü ve dürüstlükle neden yönetildiğini anladım. Bombanın atıldığı 6 Ağustos tarihinde tüm dünyadan binlerce insanın Hiroşima’ya geldiğini, hiç tanımadıkları savaş mağdurları için mum yakıp dua ettiklerini gördüm. İşte bu noktada yaşadığımız dünya düzenini sorgulamaya başladım. Dünya daha sevgi dolu bir yer olabilir miydi ?

 

Profesyonel iş yaşamım başladıktan sonra da bu konudaki merakım artarak devam etti. Beyin, Bilinçaltı, Kuantum Fiziği ile ilgili pek çok kitap okudum. Kendime, ruhuma hitap edecek; aynı zamanda başka insanlara da dokunacak bir yöntem arıyordum. Bu sırada ThetaHealing® bilinçaltı temizlik tekniği ile tanıştım. O günden itibaren bu teknik ile ilgili aldığım çok sayıdaki uygulayıcılık eğitimini, Valencia, Dubai ve İstanbul'da aldığım ThetaHealing® eğitmenlikleri ile taçlandırdım. Şuan Thetahealing tekniğinin yanısıra  Jean Adrien Arınma Sistemi'nin de eğitmenliğini yapıyorum, kendimi tanıma yolculuğuma Yaşam koçluğu ve Recall Healing eğitimleri ile devam ediyorum.  

Bu teknikleri tüm dünyaya kazandıran ve yolumuzu aydınlatan sevgili Vianna Stibal’a, Jean Adrienne'e ve Gilbert Renaud'a sonsuz teşekkür ve minnettarlığımı iletiyorum.